Simon Parkes o rezultatach wizualizacji

Bylem z Wami

Wielkie Przebudzenie 2018

.
 .

15 sierpnia 2015

Dziśco najmniej500 osóbw różnychkrajach na całym świecie wspólnie pracowało, aby osiągnąćniezwykłyefekt.  UrządzenieCERNniestety nie zadziałało o 3-ciej nad ranemczasu brytyjskiego, gdykontrolerzypróbowaliukradkiemwcześniej rozpocząć jegooperacjęW czasie, gdy zakończyliściemedytację,urządzeniebyłotylko częściowodziałające – NIE działałona pełnej mocyLudziewciążpodłączeni doŹródła irównowaga zostałazachowana.  Jest to już drugi raz, gdy to urządzenie zaszwankowałopodczas popychaniaparametrów muti-wszechświatów.

http://simonparkes.wix.com/home

Swoje krótkie wizualizacje zaczęłam już wieczorem 14-tego i miałam uporczywie powracające obrazy jak Zderzacz się psuje, zgrzyta i przestaje działać i jak zmartwieni pracownicy rozkładają bezradnie ręce.  W dodatku wyobrażałam sobie energię anielską wokół tego urządzenia.  Pamiętam, że Kobra wspomniał kiedyś, że duchowi kosmici, nie pozwolą na jakiekolwiek szkody wyrządzone przez to urządzenie. – kr

Ursprünglichen Post anzeigen

Advertisements
Dieser Beitrag wurde am 16. August 2015 um 9:18 veröffentlicht und ist unter Allgemein abgelegt. Lesezeichen hinzufügen für Permanentlink. Folge allen Kommentaren hier mit dem RSS-Feed für diesen Beitrag.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s

%d Bloggern gefällt das: